Kliknutím na "Přijmout všechny soubory cookie" souhlasíte se ukládáním souborů cookie na vašem zařízení k zlepšení navigace na stránce a analýze využívání stránky. Pro více informací si můžete prohlédnout naši Zásady ochrany osobních údajů.

Pomáhám značkám vyniknout v digitálním světě a vyčnívat z řady

Designer Filip Doskočil
Ahoj, jmenuju se Filip doskočil, Creative Graphic Designer působící v Praze

mise

S více než 3 lety zkušeností v oblasti grafického designu jsem oddaný designér specializující se na tvorbu vizuálně atraktivního minimalistického designu.

Jsem nadšený z každou další výzvou, která mě posouvá vpřed. S osobním přístupem se snažím porozumět přáním a preferencím každého klienta, abychom společně dosáhli dokonalého výsledku.

příběh

S grafickým světem se seznámil v roce 2019, kdy jako barman přišel o práci během koronavirové pandemie. Od té doby touží po neustálém učení a rozvoji ve své profesi, což ho motivuje vpřed.

Je absolventem kurzu "Reprodukční grafik" na SŠ mediální grafiky a tisku. V roce 2021 absolvoval kurz "Webflow web designer" od Flux Academy, který mu poskytl cennou pomoc v budování webů "bez kódu". Téhož roku se plně věnuje grafickému designu jako freelancer.

S čím vám mohu pomoci

Grafické práce

Přijímám zakázky v oblasti grafiky pro různé účely. Bez ohledu na to, zda potřebujete reklamní grafiku, úpravu obrázků nebo jednoduchou sazbu.

Nabízené služby:
Bannery
Illustrace
Tiskoviny
Úprava fotografií
Reklamní potisky
Korporátní identita

Firmám a start-upům poskytuji originální a jedinečnou kreativitu, která jim pomáhá vyniknout na trhu a budovat silnou značku.

Nabízené služby:
Vizuální identity
Loga
Logomanuály
Webdesign

Každá firma si zaslouží individuální a kreativní vystupování na internetu,  které není tvořeno šablonou.

Nabízené služby:
Prezentační weby
Firemní weby
Návrhy webových stránek
Návrhy mobilních aplikací

Vytvářím působivé animace pro reklamy a weby, které oživují můj design a dodávají mu zajímavost.

Nabízené služby:
Střih videí
Animace
Reklamní videa
Videa pro sociální media